Wstęp do instalacji programów dla systemu Windows 9X/NT40/2000/XP autorstwa Piotra Trzcionkowskiego

Do instalacji programów Piotra Trzcionkowskiego wprost z Internetu została przygotowana kontrolka ActiveX. Wymusza to użycie do instalacji Internet Explorera w wersji przynajmniej 4.0. Dzięki kontrolce będziesz mógł uaktualniać programy i ich składniki oraz unikniesz niepotrzebnego, wielokrotnego przesyłania składników zainstalowanych już na twoim komputerze.

Z racji takiego sposobu instalacji musisz zezwolić na zainstalowanie jej na twoim komputerze. W praktyce oznacza to konieczność ograniczenia wysokiego bezpieczeństwa gwarantowanego przez przeglądarkę.

Uwaga, należy dodać 2 strefy: piotr.trzcionkowski.pl i trzcionkowski.pl

Ograniczenie bezpieczeństwa jest konieczne. Pojawienie się ostrzeżenia w przeglądarce służy poinformowaniu Cię, że instalator w postaci kontrolki ActiveX mógłby zagrozić twojemu bezpieczeństwu w sytuacji, gdyby autor miał niecne zamiary.

Wypada wspomnieć, że pobieranie pierwszego programu na dany komputer zwykle wymaga pobrania stosunkowo dużego, nawet kilkumegabajtowego pakietu. Potem tylko małe poprawki nawet poniżej 20-tu kilobajtów.

Jeśli nie odpowiada Ci taki sposób instalacji możesz otrzymać programy pocztą elektroniczną lub tradycyjną na krążku kompaktowym zgodnie z aktualnym cennikiem. Skontaktuj się ze mną.


Rozpocznij instalację