Informacje o Sławomirze Sikorze

Urodził się w Piszu w 1966 roku. Muzyka fascynowała go od dziecka. Przez osiem lat uczęszczał do grupy akordeonu w ognisku muzycznym. Twierdzi, że przestał być dzieckiem, kiedy usłyszał "Stratosfear" Tangerine Dream (cóż to rzeczywiście historyczna i rewelacyjna płyta).

Okres żmudnych poszukiwań nowego instrumentu zakończył się sukcesem. "Prawdziwe klawisze" znalazł w kościele, gdzie w przerwach mógł komponować własne kompozycje.

Grał na "Moogowisku" i brał aktywny udział w spotkaniach Klubu Muzyki Elektronicznej i Medytacyjnej. W okresie odbywania zasadniczej służby wojskowej (na pewno świetnie grał na karabinie maszynowym) zorganizował na terenie jednostki wojskowej 3-dniową imprezę elektroniczną (to jakby pierwszy zlot!). Później zagrał na I-szym ZEF'ie, którego był również współorganizatorem. Po tym występie przez pewien czas prowadził zespół rockowy GURU (był tam perkusistą) i wrócił do muzyki elektronicznej dopiero gdy zorganizowano w jego rodzinnych stronach III-ci ZEF. ... zakończył swoim koncertem historię Zlotów Elektronicznych Fanatyków.


Koncerty


Dorobek fonograficzny